logo1
logo2
logo3
logo4

بیدوکس

فروش اطلاعات صادراتی
logo-b1
logo-b2
logo-b3
logo-b4
raddar

آشنایی با گروه صنعتی راد دار

شرکت شراره شعله

شرکت راد دار پمپ

شرکت راد دار

استارت آپ بیدوکس

شرکت مهندسی راد دار

شرکت مهندسی سوپر فاز

شرکت راد دار پارت

شرکت راد دار کالا

شرکت شراره شعله

در سال 1363 تاسیس و با دریافت موافقت از وزارت صنایع نسبت به طراحی و تولید انـــــــواع مشعل های صنعتی با ظرفیت های بالاتر 500,000 کیلوکالری در ایران گردید.

شرکت شراره شعله با بهره گیری از متخصصین آمادگی خود را جهت تحقق نیازهای صاحبان صنایع داشته و دارد.

شرکت شراره شعله آمادگی خود را جهت طراحی و تولید مشعل و ادوات آن بر اساس نیاز بـا طراحی های خاص جهت صنایع مختلف اعلام میدارد.

انتخاب سوخت : گاز – گازوئیل – مازوت – نفت کوره – دو گانه سوز براساس نیاز مشتـری امکان پذیر است.

خدمات پس از فروش مسئولیت نصب و راه اندازی در صورت علاقمندی مشتری نگهـــداری آن را عهده دار میگردد.

خدمات گارانتی و وارانتی در دستور کار قرار دارد و مسئولین این قسمت بصورت دوره ایــی بازرسی حداقل سالی یک نوبت از محل نصب را داشته و از کیفیت بهره بـــــرداری و رضایت مشتری آگاهی کسب می نماید.

شرکت راد دار پمپ

در سال1385 بمنظور ایجاد واحد صنعتی درزمینه تولیدانواع پمپ های استنلس استیل به ثبت رسید و بدنبال آن با دریافت، موافقت وزارت صنایع به ایجاد واحد فوق اقــــدام گردید.

قابل ذکر است تولید پمپ های فوق از سال 1358 در واحدهای زیر مجموعه گــــروه تولید میگردید که پس از تاسیس شرکت راددار پمپ انتقــــال و در چهارچـــوب وظایف آن قرار گرفت.

در حال حاضر یکی از واحدهای موفق در زمینه تولیـــــد پمپ های استنلس استیل در ایران میباشد.

شرکت راد دار

تاریخچه :

درتاریخ 1369/4/16 شرکت راد دار تحت شماره 79374 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده و این در حالی است که یک تاریخچه 20 ساله را به دنبال داشته و با تغییر نام فعالیت جدید خود را آغاز نموده است.

مقدمه :

بی تردید مشارکت در طراحی و اجرای پروژه های صنعتی مستلزم برخورداری همه جانبه از توان علمی- فنی – تجربی – مالی مورد نیاز است. از این رو شرکت راد دار (سهامی خاص) به منظور پاسخگویی به این نیاز سازمان، تشکیلات خود را بر اساس این محور برنامه ریری نمود و با تجمع و تمرکز نیروهای متخصص، مرکز طراحی و مهندسی بر پایه آخرین استانداردهای جهانی ایجاد نمود.

اهداف :

شرکت راد دار هدف خود را بر پایه تولید تجهزات صنایع نفت – گاز – پتروشیمی ترسیم نمود و با پایه گذاردن بر عرصه تکنولوژی های نو در کوتاه ترین زمان ممکن توانست خود را به عتوان بررگترین مجموعه صنعتی معرفی نماید.

شرکت راد دار با جذب نیروهای متخصص و کار آمد، مهندسین با تجربه و بهرگیری از اساتید دانشگاهی و صاحب نظر آن علوم مهندسی در زمینه طراحی – محاسبات فنی – تدوین تکنولوژی و در روش و متد تولید و کنترل کیفی و خدمات پس از فروش اقدام به تشکیل تیم های کارشناسی نموده و توانسته یکی از شرکت های کار آمد باشد.

اجرای پروژه های صنعتی، ساخت و تولید ماشین آلات اسپشیال از مرحله طراحی تا تولید و خلق و با نوآوری محصولات در داخل کشور توانست قابلیت های ارزشمند خود را به نمایش بگذارد.

محصولات شیرهای دیگ بخار، کنترل کننده ها، نشان دهنده های سطح و شیرآلات خاص برای اولین بار در ایران توسط این شرکت تولید گردید و با تولید پمپ های طبقاتی استنلس استیل و پمپ های سیرکولاتور و همچنین تولید مشعل های صنعتی خانواده محصولات خود را کامل نمود.

تولید محصولات در زمینه تجهیزات و قطعات اسپشیال در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، بخار، خودرو سازان و نیروگاهی از توانمندی های این شرکت می باشد.

علاقمندی و پشتکار متخصصین این شرکت، یاری رسان اهداف شرکت بوده و همواره از بحرانی ترین مقاطع توانسته با موفقیت عبور نماید.

فراز و نشیب، تلاش و کوشش، پیگیری بالغ بر 40 سال، فعالیت و همکاری با شرکت های فنی و مهندسی خارجی، مراکز علمی و تحقیقاتی این مسیر را مهیا ساخت تا راد دار قادر باشد خدمات ارزشمندی ارائه نماید.

تشکیل آرشیو فنی و مهندسی بسیار غنی از اطلاعات، جزوات و متون پیرامون موارد علمی، فنی و مهندسی و برخودداری از نرم افرارهای مهندسی و نیروهای متخصص و کارآزموده دانشگاهی ما را قادر ساخته تا بعنوان ابزار ارزشمند و کار آمد در تحقیقات و تحقق آرمان های شرکت یاری رساند. بدین ترتیب دپارتمان R&D  تشکیل گردید.

شرکت راد دار با عضویت در انجمن ها و مراکز تحقیقاتی  و با بهرمندی از نظریات ارزشمند متخصصین و صاحب نظران نسبت به ارتقاء دانش خود جهت خلق و تولید محصولات بهتر اقدام می نماید.

سایت:

www.RADDARco.com

استارت آپ بیدوکس

یکی از برند های شرکت راد دار کالا بیدوکس است که پس از چند سال فعالیت غیر رسمی و خصوصی در خصوص اطلاعات و تسهیل صادرات در سال 1399 شروع به فعالیت رسمی گردید.

بیدوکس بر اساس و بر پایه تسهیل روند صادرات و مشاوره و فروش اطلاعات تشکیل  گردیده است. از این رو میتواند خدمت بسار بزرگی به صنعت صادرات کشور عزیمان داشته باشد

شرکت مهندسی راد دار

مقدمه : 

شرکت مهندسی راد دار سال 1398 تاسیس گردید 

تاریخچه :

شرکت مهندسی راد دار پس از ثبت طرح های صنعتی و ثبت اختراع در خصوص شیرالات و مشعل های صنعتی ، عضو انجمن شرکت های دانش بینیان گریدد 

اهداف :

اهداف سازمان عبارت اند از تولید محصولات خلاقانه برای بازدهی و کار ایی بیشتر و کیفت مطلوب تر در خصوص تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، سیمان و صنایع وابسته.

شرکت مهندسی سوپر فاز

اطلاعات شرکت :

شرکت مهندسی سوپر فاز درسال 1355 با هدف طراحی و احداث صنایع انرژی تاسیس و در سال 1386 نسبت به توسعه فعالیت خود در زمینه صنایع برق و مخابرات شمال شبکه فیبر نوری و مخابرات (پسیو و اکتیو) ، شبکه های انتقال نیرو و پست های برق در ولتاژ مختلف ، شبکه های توزیع برق در ایران اقدام نمود .

این شرکت و مدیران آن با تلاش مجدانه و با بکار گیری تکنولوژی های روز حاضر ، تا کنون پروژه ها مهمی در زمینه صنعت مخابرات شامل شبکه های فیبر نوری به صورت هوایی و زمینی با روش های مختلف و نیز احداث شبکه فیبر نوری با تکنولوژی خط گرم بر روی شبکه های موجود برق ، صنعت نیرو شامل انواع خطوط انتقال از 63 کیلووات تا 400 کیلووات ، شبکه های توزیع نیرو و پست های برق با سطح ولتاژ مختلف اقدام نمود.

بر این اساس شرکت سوپر فاز و مدیران آن تا کنون بالغ بر 1600 کیلومتر شبکه مخابراتی اعم از طراحی و مهندسی ، تامین کالا و اجرای شبکه های فیبر نوری هوایی شامل OPGW و ADSS بر روی شبکه های موجود انتقال و توزیع برق به روش برق دار و بی برق ، شبکه های زمینی شامل Under Ground Cable و Micro Duct cable ، تامین تجهیزات پسیو و اکتیو فیبر نوری ، طراحی و نصب تجهیزات پسیو فیبر نوری در بیش از 300 سایت و نصب و تجهیزات اکتیو را در صنعت مخابرات به انجام رسانید .

همچنین ، در صنعت نیرو با احداث بیش از 500 کیلومتر خطوط انتقال برق در سطوح ولتاژی 63 تا 400 کیلووات تجربه بسیار گرانقدری را کسب نموده است .

در حال حاضر شرکت سوپر فاز با همکاری بیش از 150 نفر پرسنل آمادگی اجرای پروژه های صنایع مخابرات ، نیرو و انرژی را در سراسر کشور و حوزه بین المللی در کلیه فاز های طراحی و مهندسی ، تامین کالا و اجرا (EPC) را دارد.

بیان و ماموریت :

ما بر آنیم ، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استاندارد های بین المللی و ارتقا کیفیت خدمات در پروژه های برق و مخابرات در سراسر جهان ، بهترین زیرساخت را برای تامین شبکه های برقی و ارتباطی مطمئن ، در جهت افزایش کاری صنایع ، بهبود کیفیت زندگی مردم و کاهش آلودگی ها محیط زیست ایجاد نماییم.

چشم انداز شرکت :

جلب رضایت حداکثری مشتریان و افزایش حوزه فعالیت و تنوع خدمات در جهت ارتقا جایگاه SPHco به عنوان یک شرکت خدمات EPC به تراز سه شرکت برتر کشور در صنعت برق مخابرات و تبدیل به یک شرکت بین المللی از طریق تاسیس شرکت تابعه در کشور هدف همسایه و پیشرفت تا سال 1405.

ارزش های شرکت :

رضایت مشتریان اولویت اول ماست.

ما در حفظ و نگهداری محیط زیست تلاش مضاعف مینماییم.

ما نواوری مستمر را اساس کار خود می دانیم.

ما خود را نسبت به مسئولیت های اجتماعی متعهد میدانیم.

ما متعهد به پاسخ به نیاز ها و خواسته های مشتریان در چهار چوب ماموریتمان هستیم.

ما متعهدیم

خدمات شرکت :

طراحی و مهندسی ، تامین کالا و احداث پروژه های فیبر نوری شامل : OPGW ,ADSS به روش Live Line و Cold Line.

طراحی و مهندسی ، تامین کالا و احداث پروژه های زمینی فیبر نوری شامل : Mircro Fiber ، کابل فیبر نوری زمینی.

طراحی و مهندسی، تامین کالا و اجرای پروژه های اکتیو و پسیو مخابراتی برای صنایع مختلف شامل مخابرات، نیرو ، نفت و گاز و صنایع ریلی.

طراحی و مهندسی، تامین کالا و اجرای پروژه های سایت مخابراتی (Site Entry ) 

تعمیر و نگهداری شبکه فیبر نوری 

طراحی و مهندسی، تامین کالا و اجرا پروژه های مانیتورینگ شبکه های فیبر نوری 

ظراحی و مهندسی ، تامین کالا و اجرای پروژه های انتقال نیرو با سطوح ولتاژی مختلف از 63 کیلووات تا 400 کیلووات 

پروژه های نظارت بر پروژه های فیبر نوری

نمایندگی ها :

این شرکت با داشتن نمایندگی های معتبر بین الملی ، سبد کالا و خدمات خود را گسترده نموده و آمادگی تامین کالا و خدمات مورد نظر را در زمینه فیبر نوری دارد .

نمایندگی های این شرکت شمال شرکت های 

AFL آمریکا از طریق شعبه خاورمیانه

OPTIFAB انگلستان از طریق شعبه خاورمیانه

ZTT چین از طریق شعله خاورمیانه

شرکت راد دار پارت

شرکت راد دار پارت در سال 1380 با دریافت مجوز از وزارت صنایع تاسیس گردید. 

مقدمه : 

شرکت راد دار پارت فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات صنعتی اغاز و با بهره گیری از نیروهای متخصص و صاحب نظر و اساتید دانشگاه نسبت به تجهیز امکانات سخت افزار و نرم افزارهای مهندسی استقرار ماشین آلات براده برداری CNC پیشرفته و ابزارالات و لوازم اندازه گیری و کنترل کیفی اقدامو در اندک زمانی به موفقیت های بزرگ نائل گردیده است.

اهداف : 

شرکت راد دار پارت با عضویت در ونور لیست صنایع  مختلف توانست کمک های زیادی به صنایع پتروشیمی – خودرو- سیمان – نیروگاه و بخش خصوصی انجام داد و با مهندسی معکوس قطعات پیجیده و خاص، با استفاده از ماشین الات بروز توانست کمک های ارزشمندی به صنایع کشور و  ممانعت از خروج ارز نماید.

شرکت راد دار کالا

تاریخچه :

در تاریخ 1389/00/00 شرکت راد دار کالا تحت شماره ثبت در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید.

مقدمه :

در ابتدا شرکت راد دار کالا با هدف تامین و تدارکات ، صنایع نفت – گاز – پتروشمی تاسیس گردید و با داشتن دفاتر خارج از کشور شروع یه فعالیت گردید

اهداف :

شرکت راد دار کالا با هدف تامین و تدارکات انواع شیر الات صنعتی ، پمپ ها ، مشعل های صنعتی برای صنایع   نفت – گاز – پتروشمی – صنایع فولاد و آلومینیوم – صنایع سیمان احداث گردید.

این در حالیست که با توجه به شناحت بازار های داخلی و بازار های خارجی در خصوص صادرات قدم های بزرگی برداشته است. شرکت راد دار کالا با عضویت در وندور لیست صنایع مختلف و  توانایی تامین کلیه درخواست ها به صورت ارزی و ریالی داشته و میتواند تامین کننده نیاز های صنایع مختف باشد.